ERDOĞAN BİLİŞİM

MUALLIM V.8 hizmetinizdedir-Detaylı bilgi için arayabilirsinız-0 545 230 07 24

Grafik tasarım

Grafik tasarım işlerinin her öğesi, ürünü oluşturan bütünün bir parçasıdır. Tasarım içindeki öğenin etkili olup olmadığına, bütüne olan uyumu ve bütünle ilişkisine göre karar verilir. Temelleri doğru olarak kavramak başarılı bir grafik tasarım için en önemli kurallardan biridir. Grafik tasarımda bir kuralı kavramanın en iyi yolu, onu gerçek hayattan bir uygulama içinde görmektir. Kreatif Tasarım adeta altın çağını yaşıyor. Toplum görsel olarak zenginleştikçe ve teknolojik gelişmeler görsel dünyanın sınırlarını genişlettikçe imkanlar da daha önce hiç olmadığı kadar genişliyor. Her biri grafik tasarımcının yeteneğiyle ilgimizi çekmeye çalışan ve iyi hedeflenmiş ürünler ve servislerle çevrelendiğimiz, medya yönünden zengin bir çağda yaşıyoruz. Reklam panolarından şampuan şişelerine, dergilerden televizyona ve internete kadar tasarımların hem baskı hem de elektronik formatlarıyla karşı karşıya geliyoruz.

Günümüzde, grafik tasarım, uygulamalı sanat dalları içinde önemli bir yer tutmaktadır.  Genel anlamda, görsel ve metinsel ögeleri kullanmak suretiyle  bir düşünceyi belli bir ifade (dışavurum) ve bütünlük içerisinde planlamaya ve iletmeye yönelik çalışmaları kapsar.

Grafik tasarım çalışmaları web siteniz dahil tüm kurumsal kimlik çalışmalarını kapsamaktadır. Grafik tasarım çalışmalarının içeriği çok geniştir ve grafik çalışması, hem internet ortamında hem fiziki ortamda faaliyet gösteren firmalar, şahıslar için gereklidir.
Profesyonel grafik tasarım sizin kalitenizi, işinize verdiğiniz değeri göstermektedir. İşte tam burada biz devreye giriyor, fikirlerinizi tasarlıyor ve markanıza kalite katıyoruz.

 

Logo Tasarımı

Firmaların kendilerini tanıtmak için kullandıkları grafik, işaret, sembol, ikon ve firma adlarının müşterinize sizi en kolay şekilde tanıtan çalışılmış özel yazı biçimidir. Kurumsal kimliğin en temel yapı taşıdır. Başarıya ulaşmış markalar bugün isimlerini yazmasalar dahi sadece logolarını kullanarak kim olduklarını anlatabilirler.

 

Kurumsal Kimlik

Genellikle firmaların logo, antetli kağıt, zarf, kartvizit, teklif formu, fatura, cepli dosyasından oluşan temel evrakları oluşturulması ve tasarlanmasıdır. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus bunların birbiri ile arasındaki konsept ve tasarım bütünlüğüdür. Bu evrakların yanı sıra personel yaka kartı, ambalajlar, promosyon ürünleri ve benzer materyaller de kurumsal kimliğe dahil edilebilir.

 

Broşür ve Katalog Tasarımı

Firmaların kendilerini, ürünlerini ve hizmetlerini tanıttıkları, anlattıkları basılı reklam materyalleridir. Tek sayfadan oluşabileceği gibi yüzlerce sayfadan da oluşabilir. Az sayılar için dijital baskı tercih edilirken, yüksek adetli işler için ofset baskı hem daha hızlı hem de daha ekonomik bir çözümdür.

 

Afiş ve İlan Tasarımı

Dergi ve gazete ilanlarının dışındakiler genel olarak daha büyük boyutlarda olurlar. Afişler için en ufak boyutu 32cm * 45cm den başlar. Sokak panoları için ortalama 2m * 3m olmakla birlikte daha büyük boyutlarda da olmaktadır. Tek sayfalık görseller oldukları için direk mesajı en kısa ve açık şekilde anlatan tasarımlar yapılır.

Hakkında

Bursa

Yıldırım

0 (535) 873 44 71

ERDOĞAN BİLİŞİM

erdoganbilisim@hotmail.com

Copyright 2018 ERDOĞAN BİLİŞİM Tüm Hakları Saklıdır.